Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem - Aktualności - KPP Sandomierz

Aktualności

Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem

W związku z uszkodzeniem szyby w oknie budynku dworca autobusowego sandomierscy policjanci zatrzymali 4 młodych mężczyzn. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj po południu. Policjanci otrzymali informację, że na dworcu  autobusowym w Sandomierzu awanturuje się grupa mężczyzn. Na miejscu mundurowi ustalili, że czterech młodych mężczyzn spożywało tam alkohol. Uciekli, kiedy jeden z nich zaczął kopać w okna budynku  i uszkodził szybę.

W tym samym czasie drugi patrol policji podjął czynności wobec mężczyzn, którzy zakłócali porządek publiczny na jednej z ulic miasta, zaczepiając przechodniów. Interweniujący policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 17 do 21 lat. Trzej to mieszkańcy gminy Obrazów, jeden gminy Samborzec. Okazało się, że w grupie zatrzymanych jest sprawca wybicia szyby.

Młodzi mężczyźni za chuligański wybryk odpowiedzą przed sądem.

Dodatkowo  19 - letni mieszkaniec gminy Obrazów odpowie za przestępstwo o charakterze chuligańskim. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. JK