Dwikoscy policjanci otrzymali nowy radiowóz - Aktualności - KPP Sandomierz

Aktualności

Dwikoscy policjanci otrzymali nowy radiowóz

Komenda Powiatowa Policji w Sandomierzu otrzymała kolejny nowy radiowóz. Dzisiaj w Komisariacie Policji w Dwikozach odbyło się jego oficjalne przekazanie. Kluczyki do pojazdu komendantowi Komisariatu Policji w Dwikozach, wręczył Komendant Powiatowy Policji w Sandomierzu mł. insp. Dariusz Chmielowiec wspólnie z samorządowcami.

W przekazaniu nowego radiowozu uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Sandomierzu mł. insp. Dariusz Chmielowiec oraz komendant komisariatu, burmistrz Miasta i Gminy Zawichost, wójtowie gmin oraz policjanci.

Zakup oznakowanego radiowóz Opel Corsa został zrealizowany ze środków budżetu Policji, przy współfinansowaniu samorządów. W kosztach związanych z zakupem partycypowały trzy samorządy: Gminy Dwikozy, Miasta i Gminy Zawichost oraz Gminy Wilczyce. Nowy radiowóz będzie wykorzystywany przez dzielnicowych podczas ich codziennej służby.

Radiowóz jest wyposażony w benzynowy silniki o pojemności 1.2 litra. Posiada szereg nowoczesnych systemów zapewniających policjantom maksymalne bezpieczeństwo i komfort pracy.

Współfinansującym samorządom serdecznie dziękujemy.

Opr. JK