IV Piknik Rycerski z udziałem policjantów - Aktualności - KPP Sandomierz

Aktualności

IV Piknik Rycerski z udziałem policjantów

Sandomierscy policjanci wzięli udział w IV Pikniku Rycerskim zorganizowanym przez stowarzyszenie „Nasze dziedzictwo Ossolin”. W trakcie imprezy policjanci zorganizowali stoisko profilaktyczne oraz pokaz tresury psa służbowego.

W minioną niedzielę w Ossolinie po raz czwarty odbył się piknik rycerski połączony z Galą Kryształowego Berła. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla wszystkich uczestników.

Swoje profilaktyczne stoisko mieli również sandomierscy policjanci, przy którym skupiały się osoby zainteresowane codzienną praca funkcjonariuszy. Mundurowi odpowiadali na pytania uczestników oraz wręczali ulotki profilaktyczne na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Pokaz tresury policyjnego psa służbowego, w wykonaniu przewodnika sierż. Arkadiusza Nartowskiego oraz pozorującego przestępcę st. sierż. Arkadiusza Maja cieszył się dużym zainteresowaniem wśród publiczności i był dopełnieniem programu przygotowanego przez Policję.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników festynu, do ostatnich minut czuwali policjanci z Komisariatu Policji w Koprzywnicy.

Opr. JK