I ty masz swojego dzielnicowego ale czy go znasz ? - Aktualności - KPP Sandomierz

Aktualności

I ty masz swojego dzielnicowego ale czy go znasz ?

Dzielnicowy to na pewno najbardziej wszechstronny policjant. Jego umiejętności muszą być bardzo szerokie, a wiedza rozległa.

Czasami musi interweniować, jak jego koledzy z ogniwa patrolowego, zatrzymać sprawcę przestępstwa, poradzić sobie z nietrzeźwym. Czasem musi wystąpić przed publicznością. I to bardzo różnorodną – jednego dnia mogą to być dzieci w przedszkolu, innego - wierni w kościele.

mł. asp. Piotr Czosnek
e-mail: dzielnicowy.sandomierz11@ki.policja.gov.pl
tel. 15  833  43  61 lub 797 318 035

Rejon służbowy dzielnicowego obejmuje:  Wilczyce oraz Bożęcin, Bugaj, Dacharzów, Daromin, Dobrocice, Gałkowice, Ocin, Łukawa, Ocinek, Pęczyny, Pielaszów, Przezwody, Radoszki, Tułkowice, Wysiadłów, Zagrody.

Jak szybko znaleźć swojego dzielnicowego? Możesz skorzystać z aplikacji Moja Komenda !

Aplikacja mobilna „Moja Komenda” została przygotowaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policję w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to aplikacja bezpłatna opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Aplikacja, po jej zainstalowaniu, może pracować w trybie off-line, jednak jej pełne funkcjonalności są widoczne przy zapewnieniu dostępu do sieci Internet. Baza danych zawiera informacje o wszystkich obiektach policyjnych dostępnych dla interesantów, a także dane kontaktowe ponad 8 tysięcy dzielnicowych z terenu kraju.