Aktualności

Zatrzymany z narkotykami dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 12.02.2018

Sandomierscy kryminalni wykorzystując informację z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał narkotyki. 23-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


Policjanci Wydziału Kryminalnego skontrolowali w miniony piątek okolice ul. Ogrodowej w Sandomierzu jako miejsce wskazane przez obywateli na  Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, w którym dochodzi do zażywania środków odurzających. Sandomierscy policjanci, podczas kolejnej kontroli tego rejonu, podjęli interwencję wobec grupy młodych osób, które głośno się zachowywały. Jak się okazało, u jednego z nich kryminalni zabezpieczyli porcję suszu roślinnego, zidentyfikowanego wstępnie jako marihuana. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających 23-latek odpowie teraz przed sądem.


Policjanci codziennie weryfikują i kontrolują miejsca zgłaszane przez obywateli za pomocą  Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, która cieszy się coraz większą popularnością. Mieszkańcy powiatu sandomierskiego aktywnie informują Policję o pojawiających się zagrożeniach.


Opr. PM
Źródło: KPP w Sandomierzu