Żyje w realu, a nie na portalu ! - Aktualności - KPP Sandomierz

Aktualności

Żyje w realu, a nie na portalu !

Data publikacji 13.10.2017

Wczoraj sandomierscy dzielnicowi wzięli udział w pikniku rodzinnym, którego motywem przewodnim było hasło „Przyjaźnię się w realu, a nie na portalu” . Spotkanie zorganizowane przez Świetlicę Środowiskową w Sandomierzu odbyło się w Parku Piszczele.

Alternatywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz wspólne relacje międzyludzkie to główne tematy poruszane podczas wczorajszego spotkania. Dzielnicowi dzielili się swoja wiedzą z uczestnikami pikniku. Omawiali aktualne zagrożenia wynikające z przestępstw dokonywanych metodą „na wnuczka”, prezentowali swoje plany priorytetowe oraz przybliżali mieszkańcom Sandomierza nowe narzędzia jakimi są: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja Moja Komenda.

W wydarzeniu wziął udział Marek Bronkowski Burmistrz Sandomierza oraz grupa PCK.

Piknik został zorganizowany przez Świetlicę Środowiskową w Sandomierzu, która realizuje projekt „Żyje w realu, a nie na portalu”, który otrzymał dofinansowanie z rządowego „Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań Razem Bezpieczniej im. Władyslawa Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

Opr. PM

Źródło: KPP Sandomierz