Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji - Aktualności - KPP Sandomierz

Aktualności

Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji

Data publikacji 24.07.2017

Dzisiaj sandomierscy policjanci obchodzili swoje święto. Z tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Sandomierzu insp. Dariusz Chmielowiec wręczył funkcjonariuszom odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie.

Dzisiejsza uroczysta zbiórka  z okazji Święta Policji została zorganizowana dla sandomierskich mundurowych, którzy z uwagi na inne słuzbowe obowiazki nie mogli uczestniczyć w Wojewódzkich Obchodach Święta Policji w Sandomierzu, które odbyły sie 16 lipca 2017r. Apel był doskonałą okazja do wręczenia przez  Komendanta Powiatowego Policjiw w Sandomierzu insp. Dariusza Chmielowca aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.  W ramach obchodów Święta Policji łącznie awansowało 51 funkcjonariuszy.

W uroczystej zbiórce udział wziął także Burmistrz Miasta Sandomierza Pan Marek Bronkowski, który wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Sandomierzu insp. Dariuszem Chmielowcem skierowali do sandomierskich policjantek i policjantów swoje podziękowania za zabezpieczenie Wojewódzkich Obhcodów Święta Policji i codzienną służbę, rzetelność, poświęcenie i profesjonalizm. Nie zabrakło również życzeń pomyślności i sukcesów w dalszej służbie.

 

Opr. PM
Źródło: KPP Sandomierz